Informácie » O nás

Ortopedické a zdravotnícke pomôcky sú každodennou súčasťou našej spoločnosti od roku 2006. S pribúdajúcimi skúsenosťami naša spoločnosť ZDRAV – TECH BA, s.r.o. začala distribuovať na Slovenskom trhu iba pomôcky, ktoré sme starostlivo preverili.  

         Veríme, že naše zdravotnícke pomôcky budú napomáhať k lepšiemu a plnohodnotnejšiemu životu. Naši pacienti a zlepšenie kvality ich života je pre nás tým najdôležitejším cieľom. Všetky naše dodávateľské spoločnosti majú certifikáty kvality ISO, zdravotnícke pomôcky sú registrované na Štátnom Ústave pre Kontrolu Liečiv a Ministerstve Zdravotníctva Slovenskej Republiky. Materiálové a kvalitatívne prevedenie našich produktov spĺňa všetky potrebné certifikované náležitosti a vyhlásenia o zhode.

Ortopedické a zdravotnícke pomôcky sú každodennou súčasťou nášho života od roku 2006. S pribúdajúcimi skúsenosťami sme sa rozhodli, že naša spoločnosť ZDRAV - TECH BA, s.r.o. bude distribuovať na Slovenskom trhu iba pomôcky, ktoré sme starostlivo preverili a našou stránkou www.zdravtech.sk by sme ich radi predstavili.

Veríme, že naše pomôcky budú napomáhať k lepšiemu a plnohodnotnejšiemu životu. Naši pacienti a zlepšenie kvality ich života je pre nás tým najdôležitejším cieľom. Všetky naše dodávateľské spoločnosti vlastnia certifikáty ISO, zdravotnícke pomôcky sú registrované na Štátnom Ústave pre Kontrolu Liečív a Ministerstve Zdravotníctva Slovenskej republiky. Materiálové a kvalitatívne prevedenie našich produktov spĺňa všetky potrebné certifikované náležitosti a vyhlásenia o zhode.